רוצים ריטוויטים? תכתבו על תמלוגי הגז

הנה משהו קטן שאתם יכולים לעשות בשביל המדינה, וגם אתם לא תפסידו ממנו: תכתבו טוויטים על תמלוגי הגז.

למען הגילוי הנאות, נפתח בזה שאני מעורב בקמפיין להגדלת תמלוגי הגז – בצד של הטובים, שזה גם הצד שלכם. בהתנדבות, למקרה ששאלתם את עצמכם.

34 ריטווטים בתוך שעה וחציהסיפור בראשי פרקים: מול חופי ישראל שוכב אוצר טבע שערכו נאמד ב-300 מיליארד דולר. האוצר הזה שייך לכולנו – לכם, לי, וגם לאנשי העסקים והתאגידים שכורים אותו.

זה בסדר שהאחרונים ירוויחו הרבה – הבעיה היא שהם מצפים לקבל כמעט הכל ולשם כך הם שכרו צבא של יועצי תקשורת, יחצנים, דוברים, טוקבקיסטים בתשלום, ולטענת עמותת אומ"ץ – ייתכן שגם חברי כנסת [ הצעה לכותרת, אם יתברר שזה נכון: הולילנד על הים. ]

איך זה קשור לטוויטר? ובכן, בניגוד לתשומת הלב המועטה יחסית שמקדיש הציבור הרחב, אזכורים של קמפיין הגז בטוויטר מתקבלים באהדה וזוכים ל-Retweets.

לדוגמא, שלושת הטוויטים שכתבתי היום (בתגובה לאיומים של חברות האנרגיה בדיון בוועדת הכלכלה של הכנסת) קיבלו בתוך שעה וחצי 34 ריטווטים. במקביל, זכיתי ב-18 עוקבים חדשים.

בקיצור: אם אתם אוהבים שמרטווטים אתכם (ומסכימים שצריכה להיות חלוקה הוגנת של ההכנסות מאוצרות טבע), תכתבו טוויטים בנושא.

אתם גם מוזמנים להוסיף לטוויטים שלכם cc: @shooky בסוף, ואני מבטיח לרטווט את הטוויטים הטובים.

3 תגובות בנושא “רוצים ריטוויטים? תכתבו על תמלוגי הגז

  1. פינגבאק: תמלוגי הגז: הולילנד על המים | שוקי גלילי בהנהלה חדשה

  2. פינגבאק: Tweets that mention ‏• רוצים ריטוויטים? תכתבו על תמלוגי הגז | אסטרטגיות קידום ותוכן -- Topsy.com

  3. אורי זילברשטיין

    דוגמא קלאסית איך שימוש באייטמים מדוברים וחשובים יכולים להניב ביקורים רבים, ריטוויטים, ואפילו עוקבים חדשים.. השאלה היא האם הם ישארו לנושאים האחרים שנכתוב עליהם, ואם אנו מגזין \ בלוג ממוקד , הנושאים הללו ידברו אליהם.
    אם כי טיפ חשוב מאד מצידך.. בהחלט אחת האסטרטגיות היעילות ביותר להבאת תנועה, קוראים ומנויים. מה שכן אתה זיהית את הנושא שיניב לך רווח כזה, החכמה היא לזהות את הנושא ולמצוא אותו..

השאר תגובה