אודות

אסטרטגיות קידום ותוכן הוא הבלוג המקצועי שלי, והוא עוסק בחיבור שמאפיין את החיים המקצועיים שלי. ביומיום, אני עוזר לארגונים ולעסקים לקדם את המטרות שלהם באינטרנט, לחזק את הנוכחות האינטרנטית שלהם ולתרגם אותה ליותר חשיפה, השפעה, תנועה, לידים, מכירות, וכו'.

שוקי גלילי

חלק הולך וגדל מזה קשור ליצירה, ניהול ופיתוח תוכן. כל מי שעוסק בקידום אתרים (SEO) מבין את חשיבות התוכן. אין פרוייקט SEO רציני שלא כולל כתיבה, עריכה ו/או אופטימיזציה של תוכן ואין מקדם אתרים שכופר בחשיבות התוכן. כן, חשוב להכיר ולהבין את האלגוריתמים, להשתמש בטכנולוגיות הנכונות ולדעת לקבל לינקים איכותיים, אבל החזית האחרונה, תמיד – היא חזית התוכן.

"התוכן הוא המלך" (Content is King), מטבע לשון שטבע ביל גייטס במאמר שפרסם ב-1996, הוא גם זה שמשמש את Google כדי להסביר את המרכזיות של התוכן, עבורה וברשת בכלל. תוכן הוא הסיבה העיקרית של אנשים להגיע לאתרי אינטרנט. תוכן איכותי, שימושי, מרתק, נועז, מפתיע וייחודי, הוא גם האמצעי היעיל ביותר לקבל תנועת גולשים טבעית לאורך זמן.

"ההפצה היא המלכה" (Distribution Is Queen), מטבע לשון מוכרת קצת פחות, נותנת ביטוי לחשיבות של היכולת להשתלב באופן אורגני ברשת, כדי להעניק לתוכן חשיפה מקסימלית. בין אם מדובר על קידום, קונסולידציה, יצירת באזז במדיה חברתית או כל אחת מהפרקטיקות האחרות של השיווק באינטרנט.

אין שום דבר סודי, מסתורי או אפל בשיטות הקידום בהן אני משתמש. הכל חוקי, הכל נקי והכל (כמעט…) הכי Common Knowledge שאפשר – פשוט מפוזר על-פני הרשת. בבלוג הזה אלקט, אתמצת ואנסה לעשות קצת סדר.

על עצמי

שוקי גלילי, בעבר כתב, עורך, סמנכ"ל תוכן, ועוד. מאז 2005 אני עוסק בשיווק באינטרנט, עם התמחות באפיון ופיתוח תוכן, קידום אתרים אורגני (Organic SEO), קמפיינים במדיה חברתית (SMO) ובלוגים, וייעוץ בבניית אסטרטגיות וקמפיינים משולבים.

מידע נוסף על הרקע המקצועי שלי והמלצות מלקוחות ומאנשים שעבדו איתי, אפשר למצוא בפרופיל ה-LinkedIn שלי.
חפשו אותי גם בפרוייקט רשימות, בלוג החומוס, ynet, או סתם גגלו אותי ותחליטו לבד.

השאר תגובה