בהמשך להרצאה על קידום אתרים בכנס אג'נדה

כפי שהבטחתי, מצורפות כמה הפניות למקורות מומלצים בנושאי SEO. במהלך הימים הבאים (וכנראה שזה יגלוש גם לתוך השבוע הבא) אעלה כאן כמה פוסטים נוספים עם עוד מידע שימושי למי שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום.

ואם יש שאלות – אפשר בתגובות ואפשר באימייל.

SEO BookSEO Book. כאמור, התנ"ך של ה-SEO. זהו ספר שכולל את כל היסודות והרבה יותר מזה – מספיק כדי לספק לכם תעסוקה להרבה זמן ולהכניס אתכם לעניינים.

נדרש קצת ידע טכני כדי להבין חלק מהדברים, אבל בסך-הכל ההסברים מאד בהירים וזו הזדמנות טובה "לדעת מה אתם לא יודעים". כיום SEO Book, הספר, נמכר כחלק מחבילה "לכל החיים" שמחירה $100. הדלפונים וחסרי-הכל יכולים לחפש ולהוריד מהדורות קודמות מרשתות שיתוף הקבצים, משהו שאני כמובן לא יכול להמליץ עליו בשום פנים ואופן.

SEOMoz RankingSEOMoz Ranking Factors V2. אחרי שנכנסים קצת לעניינים, הפרוייקט הזה הוא מקור יקר ערך כדי לעשות לעצמכם קצת סדר ולהבין במה כדאי לכם להשקיע את הזמן שלכם. למרות שמידע כבר בן שנתיים, בסך-הכל הרוב תקף באותה מידה גם היום.

מקורות בעברית

כתבות ומאמרים על SEO שכתבתי בשנים האחרונות. למרות שחלקן די ישנות רוב המידע עדיין אקטואלי (טיפ: בקרוב תהיה סדרת כתבות חדשה ומעודכנת וכזה יקרה אדווח לכם כאן). יש הרבה הפניות חשובות מהנ"ל (הקליקו על "המשך קריאה").

המטרה: מקום ראשון בגוגל
. כתבת "מבוא", למתחילים שמסבירה את נושא קידום האתרים בשפה פשוטה. קידום אתרים: כל מה שאסור לעשות. על הטעויות הנפוצות שאנשים עושים בקידום אתרים.
פרנסה ברשת: כך תעשו כסף מהבלוג שלכם. כתבה בסיסית על הדרכים לייצר הכנסה מאתר קטן.

סדרה בת שלושה מאמרים על SEO שפורסמה במקור ב-PC Magazine. כוללת
קידום אתרים, אמיתות ומיתוסים.
קידום אתרים: כלים מומלצים ל-SEO.
SEO: כך תפיצו את האתר שלכם

בפוסטים עתידיים אתן הפניות לבלוגים, פורומים ומקורות אחרים בעברית.

השאר תגובה